قالب وردپرس درنا توس
خانه / رویدادهای دامپزشکی / استان ها / رییس سازمان جهادکشاورزی کردستان: مسئولین فنی و بهداشتی جهت فعالیت در مراکز نیازمند رتبه بندی هستند

رییس سازمان جهادکشاورزی کردستان: مسئولین فنی و بهداشتی جهت فعالیت در مراکز نیازمند رتبه بندی هستند

جلسه ای با حضور اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی مسئولین فنی و ناظرین بهداشتی دامپزشکی استان کردستان دکتر کامروز کابلی، دکتر شاهین محمدی، دکتر پویا علی محمد زاده، خانم گلمحمدی و سیامک نظامی الحسینی با ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، خالد جعفری برگزار شد.

به گزارش فاخته نیوز ، در این جلسه مسائل و مشکلات مسئولین فنی و ناظرین بهداشتی در رابطه با امنیت شغلی و استقلال مالی از تولید کننده مطرح شد و پیشنهاداتی هم جهت بهبود شرایط و اوضاع موجود ارائه گردید.

مهندس خالد جعفری ضمن حمایت از فعالیت و جایگاه مسئولین فنی و بهداشتی خواستار فرهنگ سازی مناسب در زمینه وظایف و فعالیت های مسئولین فنی شد.
وی افزود باید شرایطی فراهم گردد تا تولیدکنندگان اهمیت حضور مسئول فنی و بهداشتی را بیش از پیش احساس کنند زیرا فعالیت مسئولین فنی و بهداشتی در راستای بهبود کیفیت و کمیت تولید برای تولید کنندگان است.
جعفری افزود: مسئولین فنی و بهداشتی نیز جهت فعالیت در مراکز نیازمند رتبه بندی هستند تا بر اساس تجربه و سابقه از توانمندی های انها استفاده شود.

مطلب پیشنهادی

تأیید ابتلای بیماری هاری در شهرستان میبد/ آمادگی دامپزشکی برای واکسینه‌کردن حیوانات خانگی

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان میبد گفت: در چند ماهه گذشته شاهد چندین مورد حیوان گزیدگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *