قالب وردپرس درنا توس
خانه / اخبار مهم / تأیید فرآیند چهارمین دوره انتخابات شوراهای استانی سازمان نظام دامپزشکی + نامه

تأیید فرآیند چهارمین دوره انتخابات شوراهای استانی سازمان نظام دامپزشکی + نامه

سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا، در چهل و ششمین نشست شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی مورخ سوم دی‌ماه ۹۷ فرآیند چهارمین دوره انتخابات شوراهای استانی این سازمان پس از نقد و بررسی مورد تأیید قرار داد.

به گزارش  فاخته نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا، در چهل و ششمین نشست شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی مورخ سوم دی‌ماه ۹۷ فرآیند چهارمین دوره انتخابات شوراهای استانی این سازمان پس از نقد و بررسی مورد تأیید قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در این نشست با پیشنهاد هیأت عالی نظارت بر چهارمین دوره انتخابات شوراهای استانی، اعتبارنامه اعضای منتخب اصلی و نیز اعضای علی‌البدل تصویب و احکام مربوطه توسط رئیس سازمان نظام دامپزشکی صادر شد.

اعضای جدید شورای استان می‌بایست ظرف مدت یک هفته نسبت به تشکیل جلسه و انتخابت هیأت رئیسه اقدام و صورتجلسه مربوطه را به سازمان مرکزی ارسال نمایند تا وفق ماده ۸ آئین نامه تشکیلات حدود و وظایف اختیارات شوراهای استانی سازمان نظام دامپزشکی، انتخاب رئیس نظام دامپزشکی استان صورت گرفته و احکام رئیس، نایب رئیس، دبیر و مسئول مالی صادر شده و بدین ترتیب شورای جدید نظام دامپزشکی استان رسما شروع به کار نماید.

 

 

مطلب پیشنهادی

‎حمایت وزارت عتف از راهکارهای پیشنهادی سازمان دامپزشکی کشور برای برخورد با توسعه بی رویه در گروه آموزشی دامپزشکی

رئیس سازمان دامپزشکی کشور با اشاره به اینکه این سازمان مجدانه پیگیر برخورد با توسعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *