قالب وردپرس درنا توس
خانه / اخبار مهم / پیام رییس سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا : همه شایسته ی تقدیرند/ دامپزشکی سرفراز شد

پیام رییس سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا : همه شایسته ی تقدیرند/ دامپزشکی سرفراز شد

بسمه تعالی

همه شایسته ی تقدیرند/ دامپزشکی سرفراز شد

روز جمعه بیست و سوم آذر ماه سال یک‌هزار و سیصدو نود و هفت به عنوان برگی زرین در تاریخ دامپزشکی ایران خواهد درخشید. برگزاری چهارمین دوره انتخابات شوراهای استانی نظام دامپزشکی ج.ا.ا در این روز فرصتی را فراهم ساخت تا اعضای خانواده بزرگ دامپزشکی یک همایش به یاد ماندنی از شور و نشاط و صمیمیت و همبستگی را در سراسر کشور به نمایش بگذارند.

تشکیل صف‌هـای طولانـی از رأی دهندگان حتی در ساعات قبل از شروع رأی‌گیری حکایت از بالاترین سطوح همیت صنفی و اشتیاق وصف‌ناپذیر برای مشارکت در تصمیم‌ گیری‌ها در مسیر رشد و شکوفایی هر چه بیشتر حرفه‌ی دامپزشکـی داشت. آمارها حکایت از مشارکت بیش‌از ۵۵ درصد از اعضای فعال سازمان نظام دامپزشکی در انتخابات داشت و این ضریب مشارکت در برخی استان‌ها بالای ۸۰ درصد بود.

در یک چنین انتخابات پر شور و پر مخاطب، واژه‌هایی چون برنده و غیر برنده تحت شعاع موج مشارکت‌های آگاهانه و متعهدانه قرار می‌گیرند و کاملاً بدیهـی است که مجریان و دست‌اندرکاران انتخابات نیز تلاش‌های شبانه‌روزی خود برای برگزاری انتخابات را در قالب مشارکت در یک حرکت جمعـی برای به نمایش گذاشتن جدیت، صمیمیت و احساس مسؤولیت در قبال سرنوشت و مسیر حرکت خانواده بزرگ دامپزشکی تلقی کنند.

تمامی کسانی که در شکل‌گیری نمایش با شکوه چهارمین دوره انتخابات شوراهـای استانـی نظام دامپزشکـی ج.ا.ا در روز جمعه ۲۳ آذر ماه ۱۳۹۷ مشارکت داشتند شایسته تقدیرند. رؤسا و اعضای محترم شوراهای نظام دامپزشکی و کارمندان دلسوزان شوراها به همراه اعضای محترم هیئت‌هـای اجرایی و نظارت و با همکاری بـی شائبه استانداری‌ها، سازمان‌های جهاد کشاورزی و ادارات کل دامپزشکی استانها و وزارت محترم کشور و همچنین رسانه‌های محلی و سراسری بالاترین تلاش‌ها را برای برگزاری هر چه با شکوهتر انتخابات و تضمین سلامت و مشارکت حداکثری در آن بکار گرفتند و نام و خاطرات نیک و فراموش ناشدنی از خود بر جای گذاشتند.

بدون تردید برگزاری این انتخابات بصورت کاملاً الکترونیک نقش بسیار ارزنده‌ای در تأمین رفاه حال رأی‌دهندگان و تضمین هر چه بیشتر آرامش و سلامت در انتخابات و کاهش هرگونه حواشی احتمالـی و سرعت بخشیدن به فرآیند برگزاری انتخابات و شمارش آراء و تعیین نتایج آن داشت. جا دارد در این رابطه از وزارت محترم کشور و نهادهای ذیربط بویژه معاونت محترم سیاسـی و مرکز توسعه دولت الکترونیک و فناوری اطلاعات و آمار این وزارتخانه و همچنین مجریان انتخابات الکترونیک، که مسؤولیت فنی و تجهیزاتی انتخابات را بر عهده داشتند نهایت قدردانی و تشکر را داشته باشیم.

امیدواریم با اعلام قطعی نتایج چهارمین دوره انتخابات شوراهـای استانی نظام دامپزشکی ج.ا.ا در روزهای آینده شاهد شکل‌گیری دور جدیدی از تلاش‌ها و برنامه‎ها برای شکوفایی هر چه بیشتر فعالیت‌ها در سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا با مشارکت عمومـی بیش از ۳۸ هزار عضو این سازمان باشیم.

و کلام آخر! خدا را شاکریم که تمامی اعضای خانواده بزرگ دامپزشکی در چهارمین دوره انتخابات شوراهای استانی نظام دامپزشکی ج.ا.ا همه سر بلند بودند و شایسته‌ی بالاترین تقدیر.

به همه آنهایی که در برگزاری این انتخابات مشارکت داشتند و به تمامـی کسانـی که با نامزد شدن در انتخابات و ارائه برنامه‌ها و طرح‌های مترقی موجبات شکل‌گیری رقابت سالم و پرشور را فراهم ساختند و به تمامی اعضای محترم سازمـان نظام دامپزشکی ج.ا.ا که با شرکت در رأی‌گیری و استقبال از انتخابات یک روز به یاد ماندنی و پر افتخار را رقم زدند خدا قوت می‌گوییم و دستشان را به گرمی می فشاریم.

همچنان پر شور و پر نشاط، دست در دست هم، حرکت به سوی قله‌های سرفرازی و افتخار

 دکتر محمدرضا صفری / رئیس سازمان

مطلب پیشنهادی

احکام هیات رئیسه نظام دامپزشکی استان ها منتشر شد

به گزارش فاخته نیوز به نقل از کانال اطلاع رسانی سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا؛ احکام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *